Znajdź przedsiębiorstwo:

IMS S.A.

Dane kontaktowe

Opis działalności

Firma IMS zajmuje się świadczeniem usług z coraz bardziej popularnego marketingu sensorycznego, polegające na oddziaływaniu na zmysły klienta. Na tego typu działania składają się:
Audiomarketing – polegający na ułożeniu odpowiedniej ścieżki dźwiękowej, oddziaływującej pozytywnie na samopoczucie klita oraz wprowadzającej pozytywna atmosferę w miejscu sprzedaży.
Digital Signage – będący alternatywą dla nudnych i oklepanych już bilboardów czy plakatów. Digital Signage to ekrany ledowe, stoły interaktywne oraz ekrany dotykowe.
Aromamarketing – niwelujący nieprzyjemne zapachy oraz polegający na utworzeniu przyjemnej, oryginalnej kompozycji zapachowej.
Frima IMS w swoich działaniach zajmuje się wykorzystaniem najnowszych technologii oraz innowacji, tak by ich działania były niezawodne oraz tworzyły wyjątkową i przyjemna atmosferę w miejscu sprzedaży. Firma zajmuje się również organizacją różnego rodzaju szkoleń, eventów, wyjazdów integracyjnych, na których uczy jak zbudować silną pozycje swojej firmy oraz osiągnąć wymarzone cele.

Ocena firmy

Ocena:

Ocena: 2.1/10 (49 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

IMS S.A.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: